INTERFERIE ŚWINOUJŚCIE

Projekt technologiczny oraz wyposażenie gastronomiczne – Interferie Świnoujście

Od 2007 roku firma a’Gusto dostarcza projekty technologiczne oraz zapewnia kompleksowe wyposażenie dla gastronomii na terenie całej Polski. Naszą przygodę z branżą HoReCa rozpoczęliśmy od sprzedaży zastawy stołowej. Na przestrzeni kilkunastu lat nasza firma rozwinęła się do tego stopnia, że jesteśmy jednymi z potentatów na polskim rynku. Nasze projekty technologiczne oraz sprzęt trafiły do niezliczonej ilości obiektów, a efekty prezentujemy Państwu w tej galerii.

Poza tym, że przygotowujemy projekty technologiczne dla gastronomii i sprzedajemy sprzęt gastronomiczny, posiadamy także własny serwis urządzeń gastronomicznych. Jesteśmy autoryzowanym serwisem wielu wiodących marek produkujących piece, chłodziarki, kostkarki do lodu, kuchenki i inne sprzęty kuchenne.

Współpracujemy zarówno z małymi, lokalnymi firmami jak i największymi sieciami renomowanych hoteli czy ekskluzywnych restauracji. O naszym profesjonalizmie i podejściu do klienta świadczyć mogą liczne referencje wystawione przez naszych klientów.