O firmie A’gusto

a'gusto - wyposażenie dla gastronomii, projekty technologiczne
Naprawa urządzeń gastronomicznych

Serwis urządzeń gastronomicznych

Firma rozpoczęła swą działalność w marcu 2007 roku. Od początku zakres działalności firmy związany był z branżą HoReCa.  

W pierwszych latach działalności firma zajmowaliśmy się wyposażeniem stołu. Z biegiem czasu nasza działalność poszerzyła się.  

Dziś możemy zaoferować naszym Klientom kompleksową obsługę:  od przygotowania projektu przez montaż i dostawę urządzeń i wyposażenia po serwis i szkolenie.

 1. Od 2007 roku na rynku

  Od wielu lat działamy w branży urządzeń gastronomicznych. Od początku naszej działalności stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość obsługi klienta. Z tego względu dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez nas produkty były najlepszej jakości i posłużyły na długi czas. Jesteśmy po to aby doradzić. Pomagamy w doborze całych kompletnych zestawów gastronomicznych tak, aby “centrum dowodzenia kulinarnego” 😉 było funkcjonalne i spełniało wszystkie oczekiwania klienta. Nasze doświadczenie, wiedza, zaangażowanie, indywidualne doradztwo i solidna baza w postaci świetnie wyposażonego sklepu a’Gusto, to czynniki, które umożliwiają kompleksową obsługę Klientów z branży HoReCa i klientów detalicznych. Tak właśnie powstają ciekawe, profesjonalne i czasem niekonwencjonalne rozwiązania dotyczące wyposażenia hoteli, restauracji, kawiarni czy własnej kuchni.

 2. Bezpieczeństwo którego oczekujesz

  Wszystkie produkty oferowane przez aGusto spełniają restrykcyjne normy HACCP oraz zgodne są z wymogami Ustawy o Wymogach Zdrowotnych Żywności i Żywienia. HACCP to system zapewniający najwyższą jakość usług i produktów związanych z wytwarzaniem, przechowywaniem i dostarczaniem żywności, natomiast Ustawa dotyczy nie tylko samej żywności, ale także naczyń i urządzeń stosowanych w gastronomii. Nasza kompleksowość to Twój Komfort a`Gusto to nie tylko samo dostarczanie produktów wyposażenia gastronomii. Nasza oferta to także projekty technologiczne, szkolenia, serwis i doradztwo. Od projektu, przez szkolenia po serwis. Od największych maszyn i sprzętu gastronomicznego po maleńką łyżeczkę. Prawdopodobnie najbardziej kompleksowa oferta w sektorze wyposażenia gastronomii.

 3. Doświadczenie i profesionalizm

  Zamiast sami pisać o swoim profesjonalizmie postanowiliśmy stworzyć zakładkę referencje. Odnajdą w niej Państwo bogatą listę naszych klientów, z którymi współpracujemy po dziś dzień, a także dyplomy, podziękowania i certyfikaty. Wierzymy, że jest to najbardziej wiarygodna forma rekomendacji a`Gusto. Zapraszamy Państwa serdecznie do lektury podstrony nasz zespół, gdzie mogą Państwo poznać naszą załogę bliżej. a`Gusto to oczywiście lata doświadczeń i setki zrealizowanych projektów, ale a`Gusto to przede wszystkim ludzie – pasjonaci swojej branży. Jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa pokaz i prezentację. Posiadamy autoryzowany serwis i warsztat. Posiadamy własną dużą flotę, dzięki czemu samodzielnie możemy dostarczać towar do naszych klientów. Wysyłamy także towar za granice kraju.Zobacz nasze referencje / Zobacz nasze certyfikaty /Zobacz nasze realizacje

 4. Gastronomia dla branży HoReCa

  Oferta a’Gusto skierowana jest zarówno do klientów detalicznych jak i z branży HoReCa. Liczymy na satysfakcję klienta z zamówionych produktów, przebiegu transakcji oraz jakości obsługi. Staramy się na bieżąco rozszerzać naszą ofertę w kolejne produkty, nowości, podążając za nowymi trendami i technologiami. Stawiamy na profesjonalizm i budowanie partnerskich relacji z naszymi Klientami. W ofercie posiadamy szeroką gamę artykułów najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.

Serwis urządzeń gastronomicznych

Zadzwoń do nas : +48 797 722 394